Producenci
Klauzula prywatności

KLAUZULA INFORMACYJNA SKLEPU INTERNETOWEGO "INSTALTECH24.PL" -RODO

Administratorem danych osobowych jest Instaltech24.pl z siedzibą w Strzyżowie przy ul. Tunelowa 2, e-mail: biuro@instaltech24.pl

 

  1. Podanie danych osobowych Klienta jest konieczne i będzie przetwarzane w celu:

a)       Pełnego korzystania ze sklepu w celu realizacji zamówienia drogą elektroniczną (dokonanie zakupów, płatności)

b)      Zarejestrowania i zarządzania Twoim kontem w sklepie i umożliwienia Ci wglądu w historię zamówień

c)       Przygotowania oferty handlowej oraz prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów sklepu (organizacja konkursów w których możesz wziąć udział)

d)      Rozpatrywania reklamacji i skarg składanych przez Klienta dot. usług świadczonych w sklepie

e)      Kontaktowania się z Klientem w celach związanych z realizacją zamówienia

f)       Wystawienia faktury VAT

g)      Wysyłka towaru do kupującego (imię, nazwisko, adres)

h)      Windykacji należności

 

  1. Dane osobowe Klienta będą gromadzone oraz przetwarzane formie papierowej oraz elektronicznej. Okres ich przechowywania to 5 lat.

 

  1. Dane osobowe klienta przetwarzane za jego uprzednią zgodą zostaną usunięte po wycofaniu zgody. Ponadto zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody. Możesz wycofać swoją zgodę w każdej chwili wysyłając informację na adres e-mail: biuro@instaltech24.pl

 

  1. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych przez sklep internetowy Instaltech24.pl narusza RODO, do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.

 

  1. Dane osobowe Klienta będą ujawniane upoważnionym pracownikom Instaltech24.pl oraz odbiorcom danych uprawnionym do dostępu do danych osobowych: Urzędom Skarbowym, organom kontroli skarbowej, biegłym rewidentom. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych.

 

  1. Twoje dane nie posłużą nam do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym na podstawie otrzymanych od Ciebie danych osobowych nie dokonamy profilowania.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl