Producenci
Opcje przeglądania
Nowość

Oszczędność zużycia energii oraz dbanie o środowisko to podstawa w dzisiejszym społeczeństwie. Dlatego dużą popularnością cieszą się kolektory słoneczne. Problemem może być dobranie odpowiednich komponentów, dlatego aby pomóc swoim klientom firma Instaltech24 przygotowała kompletne zestawy solarne, które pozwolą na ogrzanie wystarczającej ilości wody dla całej rodziny.

Zestawy solarne znajdują swoje miejsce w budynkach mieszkalnych, usługowych, biurowych jak i innych w których występuje zapotrzebowanie na wodę użytkową. Podstawowymi elementami oferowanych przez nas zestawów są: 2-3 kolektory słoneczne wykonane z różnych materiałów oraz 2-wężownicowy podgrzewacz ciepłej wody o pojemności od 200-300l.

Komponenty zostały dobrane przez doświadczonych pracowników, aby instalacja była bezawaryjna, posiadała proste w obsłudze sterowniki oraz miała możliwość wykorzystania jak największego procentu energii. Zestawy dostępne w naszej ofercie wyróżniają się korzystnym stosunkiem ceny do jakości decydującym o skróceniu czasu zwrotu inwestycji związanej z zakupem instalacji solarnej. Dodatkowo, dzięki ofercie uniwersalnych uchwytów mocujących w sklepie Instaltech24, kolektory słoneczne można mocować na nachylonych dachach i je regulować, co skutkuje zwiększeniem wydajności instalacji.

Kolektory w naszych zestawach wykazują się atrakcyjnym wzornictwem, odpornością na przegrzewanie dzięki funkcjom ochronnym sterownika. Natomiast podgrzewacze posiadają dwie wężownice odporne na korozję dzięki, zastosowaniu warstwy ochronnej, a straty ciepła ogranicza do minimum izolacja cieplna.

Zestawy solarne w ofercie sklepu Instaltech24 zostały wykonane przez renomowane i docenione przez innych klientów marki m.in. Hewalex, które tworzą dopasowane do siebie komponenty wykonane z wytrzymałych i wysokiej jakości materiałów. Potwierdzeniem tego jest gwarancja, która na kotły wynosi 5 lat, a na kolektory słoneczne 10 lat. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl