Producenci
Opcje przeglądania

MONTAŻY INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH DOKONUJEMY JEDYNIE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

Wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii staje się codziennością. W ciągu ostatnich lat nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem kolektorów słonecznych stały się bardzo popularne. Wpływa na to rosnąca świadomość społeczeństwa na temat wykorzystywania energii słonecznej oraz niższe ceny związane z montażem oraz stosunkowo szybki zwrot kosztów inwestycji.

Energia słoneczna wydaje się być energią przyszłości, której wykorzystywanie pozwoli nie tylko na znaczne oszczędności w domowym budżecie, ale także zadba o środowisko naturalne oraz zmniejszy wydobycie cennych paliw, które są zasobem nieodnawialnym. Słońce generuje bezpłatną oraz niewyczerpalną energię, nie emitując jednocześnie żadnych związków szkodliwych dla środowiska, dlatego warto z niej skorzystać.

Technika słoneczna ma zastosowanie w budynkach mieszkalnych, jak i w miejscach użyteczności publicznej takich jak szpitale, czy szkoły. Szacuje się, że kolektory o powierzchni 6m2 pozwalają ograniczyć emisję dwutlenku węgla o około 1000 kg w ciągu roku.

Zasada działania instalacji kolektorów słonecznych polega na ogrzewaniu przez słońce umieszczonego w kolektorze absorbera, który pochłania promieniowanie słoneczne i zamienia je w ciepło. Skuteczność pochłaniania zależy od rodzaju absorbera. Od absorbera ogrzewa się czynnik grzewczy (może to być woda lub płyn niezamarzający), który przepływa do zasobnika. Tam oddaje ciepło ogrzewanej wodzie użytkowej, znajdującej się w zasobniku i ochłodzony wpływa z powrotem do kolektora.

Oferta Instaltech24 obejmuje produkty renomowanej marki Hewalex, która od ponad 25 lat dostarcza na rynek tego typu produkty. Kolektory słoneczne objęte są 10-letnią producenta. Instaltech24 oferuje produkty o różnych parametrach technicznych oraz w zróżnicowanych cenach. Dzięki temu klient może wybrać rozwiązania najlepiej dostosowane do jego potrzeb, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Firma Hewalex dostarcza produkty charakteryzujące się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hewalex zestaw solarny z dwoma kolektorami płaskimi i zbiornikiem 200l - 2TLPAC - 200 (KS2100)

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni

Zestaw solarny HEWALEX 2 TLPAC-200 (KS2100) przeznaczony jest do wspomagania ogrzewania ciepłej wody użytkowej dla 2-4 osobowej rodziny.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: Hewalex
Cena: 6 436,00 zł ( 5 232,52 zł )
szt.

Zestaw solarny Hewalex z dwoma kolektorami słonecznymi i podgrzewaczem 200l - 2TLP- 200W

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni

Zestaw solarny HEWALEX 2 TLP-200 przeznaczony jest do ogrzewania ciepłej wody użytkowej dla 2-4 osobowej rodziny.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: Hewalex
Cena: 7 000,00 zł ( 5 691,06 zł )
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl