Producenci

Sposoby Płatności

 Akceptujemy Następujące sposoby płatności:

  • przelew
  • wysyłka za pobraniem

 KONTO:

PKO SA

77124026721111001034235699


 

WANAS moduł GWC 426

Kod produktu: GWC 426
Producent: WANAS
Cena brutto: 5 245,00 zł 5245.00 PLN
Cena netto: 4 264,23 zł
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Moduł WANAS GWC 426 jest to kompletne urządzenie służące do chłodzenia powietrza nawiewanego latem i podgrzewania zimą. Moduł montowany jest miedzy czerpnią zewnętrzną a rekuperatorem. Służy on do poprawy komfortu, oraz obniżenia zużycia energii poprzez wstępne schłodzenie lub podgrzanie powietrza pobieranego z zewnątrz.

Zalety produktu:

Komfort-możliwość obniżenia temperatury w budynku latem.

Oszczędność energii- moduł w przypadku mrozów podgrzewa wstępnie powietrze zewnętrzne dzięki temu rośnie sprawność całego układu oraz powoduje późniejsze załączenie systemu zabezpieczającego wymiennik przed zamarzaniem. 

Kompaktowa obudowa- wszystkie elementy w jednym urządzeniu. Do modułu wystarczy tylko  podłączyć  2 rury z gruntownego wymiennika ciepła. 

Higieniczny system- filtry w urządzeniu, łatwy dostęp do  czyszczenia, brak postoju powietrza.

Łatwe sterowanie- urządzeniem steruje się za pomocą sterownika który, jest  standardowo na wyposażeniu każdego rekuperatora WANAS, 

Wygodny montaż- moduł posiada cztery króćce, dwa poziome i dwa pionowe, które można wykorzystać w zależności od sposobu montażu.

Kompletny zestaw- w skład zestawu wchodzi : Moduł WANAS GWC 426, śrubunki mosiężne  2 szt., uchwyt do zamontowania na ścianie, kołki do uchwytu, zaślepki fi 200 2 szt.,  czujnik temperatury zewnętrznej WANAS W-1000, DTR.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl