Producenci

Dezynfekcja, zmiękczanie i uzdatnianie wody pitnej.

W pozornie czystej wodzie mogą znajdować się niewidoczne dla oka bakterie i wirusy.

W naszym sklepie oferujemy kompaktowe uzdatniacze  wody z elektronicznym sterowaniem objętościowym, zalecane do stosowania w instalacjach domowych i obiektach usługowych.

Działanie stacji zmiękczającej polega na zamianie związków wapna i magnezu na związki sodu. Najważniejszym elementem uzdatniacza jest żywica jednowymienna, która jest odpowiedzialna za zmiękczanie wody.

Nasze stacje zmiękczające charakteryzują się trzyletnią gwarancją oraz dużą niezawodnością. Działają bezobsługowo, a sterowanie jest czasowo-objętościowe. Koszty eksploatacji urządzenia są bardzo niskie. Złoże może być używane nawet do 20 lat bez straty wydajności i jakości wody. Posiada też opcję korzystania z wody podczas automatycznej regeneracji głowicy. Mamy też możliwość zaprogramowania zużycia soli w urządzeniu podczas tego procesu.

Uzdatniacz wody może być wykorzystywany w licznych celach m.in. do celów chłodniczych, grzewczych, spożywczych i innych procesów technologicznych. Jest to dobra inwestycja na wiele lat. Dzięki naszym produktom na pewno zauważysz różnice w jakości swojej wody. Nasze zmiękczacze charakteryzują się wysoką trwałością oraz wysoką niezawodnością, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się dobrą i zdrową wodą przez długie lata.

Najpierw wykonujemy badanie jakości wody i na podstawie tej analizy dobieramy odpowiedni odżelaziacz i sterylizator UV, który pozwala usunąć niekorzystne składniki wody.

Klasyfikacja wody wg jej twardości:

0-5°d woda bardzo miękka

5-10°d woda miękka

10-20°d woda średnio twarda

20-30°d woda twarda

>30°d woda bardzo twarda.

Armatura przyłączeniowa Multiblock Inline

Armatura przyłączeniowa Multiblock Inline
Armatura przyłączeniowa Multiblock Inline

Armatura przyłączeniowa MULTIBLOCK INLINE z obejściem, zaworem zwrotnym i odpowietrzającym, z obejściem (by-pass), wbudowanym kranikiem probierczym.

Do szybkiego i łatwego montażu zmiękczaczy i filtrów w połączeniu z wężami zbrojonymi R 1” (DN 25). Możliwość montażu poziomo lub pionowo (z kierunkiem przepływu od góry do dołu). Max temp. wody/otoczenia 30/40°C.

Armatura ta znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia bakterii ze szczepów legionelli, gdyż przy korzystaniu z Multiblock nie występują obszary „martwe” w przewodach, w których występowałby zastój wody.

Wymiary: 55/38/100 mm.

Dostępność dostępny na zamówienie

Wysyłka w 5 dni

Cena: 310,00 zł ( 252,03 zł )
szt.

Stacja zmiekczająca AKWA CS25HL

Stacja zmiekczająca AKWA CS25HL
Stacja zmiekczająca AKWA CS25HL

Zmiękczacz składa się z:

- kolumny z żywicą jonowymienną i zbiornika solanki

- elektronicznej głowicy sterującej z podtrzymaniem pamięci

- regulatora twardości wody bypass

- posiada zabezpieczenie anty przelewowe chroniące przed zalaniem pomieszczenia w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej.

Cechy stacji zmiękczającej AKWA CS25HL:

  • działanie bezobsługowe
  • sterowanie czasowe  
  • sterowanie objętościowe  
  • wysoka niezawodność  
  • gwarancja do 3 lat
  • niskie koszty eksploatacji
  • możliwość zaprogramowania w głowicy zużycia soli podczas regeneracji 
  • wysokowydajne złoże o żywotności do 20 lat
  • obejście w  głowicy zapewniające wodę podczas regeneracji.

Wymiary: gł./szer./wys 50/36/111 cm

Dostępność dostępny na zamówienie

Wysyłka w 5 dni

Cena: 1 725,00 zł ( 1 402,44 zł )
szt.

Stacja zmiekczająca AKWA CS30HL

Stacja zmiekczająca AKWA CS30HL
Stacja zmiekczająca AKWA CS30HL

Woda w większości ujęć w Polsce charakteryzuje się wysoką zawartością związków wapna i magnezu, składających się na twardość wody. Twardość wody jest powodem dla którego zużywa się niepotrzebnie środki zmiękczające. Za powstawanie kamienia kotłowego, który zmniejsza wydajność procesu grzewczego, a także powoduje znaczne zwiększenie zużycia paliwa również odpowiedzialna jest zbyt wysoka twardość wody.

Dostępność dostępny na zamówienie

Wysyłka w 5 dni

Cena: 1 767,00 zł ( 1 436,59 zł )
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl