Producenci
Opcje przeglądania

Dezynfekcja, zmiękczanie i uzdatnianie wody pitnej.

W pozornie czystej wodzie mogą znajdować się niewidoczne dla oka bakterie i wirusy.

W naszym sklepie oferujemy kompaktowe uzdatniacze  wody z elektronicznym sterowaniem objętościowym, zalecane do stosowania w instalacjach domowych i obiektach usługowych.

Działanie stacji zmiękczającej polega na zamianie związków wapna i magnezu na związki sodu. Najważniejszym elementem uzdatniacza jest żywica jednowymienna, która jest odpowiedzialna za zmiękczanie wody.

Nasze stacje zmiękczające charakteryzują się trzyletnią gwarancją oraz dużą niezawodnością. Działają bezobsługowo, a sterowanie jest czasowo-objętościowe. Koszty eksploatacji urządzenia są bardzo niskie. Złoże może być używane nawet do 20 lat bez straty wydajności i jakości wody. Posiada też opcję korzystania z wody podczas automatycznej regeneracji głowicy. Mamy też możliwość zaprogramowania zużycia soli w urządzeniu podczas tego procesu.

Uzdatniacz wody może być wykorzystywany w licznych celach m.in. do celów chłodniczych, grzewczych, spożywczych i innych procesów technologicznych. Jest to dobra inwestycja na wiele lat. Dzięki naszym produktom na pewno zauważysz różnice w jakości swojej wody. Nasze zmiękczacze charakteryzują się wysoką trwałością oraz wysoką niezawodnością, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się dobrą i zdrową wodą przez długie lata.

Najpierw wykonujemy badanie jakości wody i na podstawie tej analizy dobieramy odpowiedni odżelaziacz i sterylizator UV, który pozwala usunąć niekorzystne składniki wody.

Klasyfikacja wody wg jej twardości:

0-5°d woda bardzo miękka

5-10°d woda miękka

10-20°d woda średnio twarda

20-30°d woda twarda

>30°d woda bardzo twarda.

Stacja zmiekczająca AKWA CS30HL Stacja zmiekczająca AKWA CS30HL
Cena: 1 667,00 zł ( 1 355,28 zł )
szt.
zobacz więcej

Stacja zmiekczająca AKWA CS30HL

in_stock
Dostępność towar dostępny
Wysyłka w 5 dni

Woda w większości ujęć w Polsce charakteryzuje się wysoką zawartością związków wapna i magnezu, składających się na twardość wody. Twardość wody jest powodem dla którego zużywa się niepotrzebnie środki zmiękczające. Za powstawanie kamienia kotłowego, który zmniejsza wydajność procesu grzewczego, a także powoduje znaczne zwiększenie zużycia paliwa również odpowiedzialna jest zbyt wysoka twardość wody.

Ocena: (Ilość ocen: 1)
Producent: AKWA
Cena: 1 667,00 zł ( 1 355,28 zł )
szt.
Zmiękczacz wody jednokolumnowy Solter 22 +węże Zmiękczacz wody jednokolumnowy Solter 22 +węże Zmiękczacz wody jednokolumnowy Solter 22 +węże
Cena: 2 275,00 zł ( 1 849,59 zł )
szt.
zobacz więcej

Zmiękczacz wody jednokolumnowy Solter 22 +węże

in_stock
Dostępność towar dostępny
Wysyłka w 5 dni

SOLTER 22 zmiękczacz wody jednokolumnowy - elektroniczne sterowanie, specjalnie zaprojektowany dla gospodarstw domowych oraz obiektów usługowych.

  • jednokolumnowy zmiękczacz kompaktowy z elektronicznym sterowaniem objętościowym
  • zgodny z europejską normą EN 14743
  • łatwy w obsłudze
  • ekonomiczny - proporcjonalna regeneracja złoża
  • wyposażony w wielodrogowy zawór sterujący z kontrolą mikroprocesorową, wymiennik jonitowy z atestowaną żywicą jonowymienną, kompletny zbiorniki solanki, wąż do kanalizacji oraz tabletkowy tester twardości ogólnej.

UWAGA:


Do podłączenia zmiękczacza zalecana jest armatura przyłączeniowa MULTIBLOCK INLINE oraz elastyczne węże przyłączeniowe. Te elementy zapewniają, że instalacja jest bezpieczna i trwała.

Proszę uwzględnić to przy składaniu zamówienia.

 

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: Solter
Cena: 2 275,00 zł ( 1 849,59 zł )
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl