Producenci
Opcje przeglądania
Nowość

Dezynfekcja, zmiękczanie i uzdatnianie wody pitnej.

W pozornie czystej wodzie mogą znajdować się niewidoczne dla oka bakterie i wirusy.

W naszym sklepie oferujemy kompaktowe uzdatniacze  wody z elektronicznym sterowaniem objętościowym, zalecane do stosowania w instalacjach domowych i obiektach usługowych.

Działanie stacji zmiękczającej polega na zamianie związków wapna i magnezu na związki sodu. Najważniejszym elementem uzdatniacza jest żywica jednowymienna, która jest odpowiedzialna za zmiękczanie wody.

Nasze stacje zmiękczające charakteryzują się trzyletnią gwarancją oraz dużą niezawodnością. Działają bezobsługowo, a sterowanie jest czasowo-objętościowe. Koszty eksploatacji urządzenia są bardzo niskie. Złoże może być używane nawet do 20 lat bez straty wydajności i jakości wody. Posiada też opcję korzystania z wody podczas automatycznej regeneracji głowicy. Mamy też możliwość zaprogramowania zużycia soli w urządzeniu podczas tego procesu.

Uzdatniacz wody może być wykorzystywany w licznych celach m.in. do celów chłodniczych, grzewczych, spożywczych i innych procesów technologicznych. Jest to dobra inwestycja na wiele lat. Dzięki naszym produktom na pewno zauważysz różnice w jakości swojej wody. Nasze zmiękczacze charakteryzują się wysoką trwałością oraz wysoką niezawodnością, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się dobrą i zdrową wodą przez długie lata.

Najpierw wykonujemy badanie jakości wody i na podstawie tej analizy dobieramy odpowiedni odżelaziacz i sterylizator UV, który pozwala usunąć niekorzystne składniki wody.

Klasyfikacja wody wg jej twardości:

0-5°d woda bardzo miękka

5-10°d woda miękka

10-20°d woda średnio twarda

20-30°d woda twarda

>30°d woda bardzo twarda.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl