Producenci
Opcje przeglądania

Kotły marki Buderus wyznaczają nowe standardy, gdyż najnowsza generacja systemów grzewczych jest przystosowana na ewentualne przyszłe technologie, wszystkie przyłącza hydrauliczne można sprawnie zainstalować.

Kotły gazowe Buderus to wysoka jakość, funkcjonalność oraz przyjemny dla oka, nowoczesny design.

Oferta naszego sklepu obejmuje kotły z zasobnikiem, kotły kondensacyjne, kotły konwencjonalne, a także szereg akcesoriów do kotłów w przystępnej cenie. Wśród dostępnych modeli wyróżniamy kotły jednofunkcyjne i dwufunkcyjne.

Kotły jednofunkcyjne służą jedynie do ogrzewania wody krążącej w instalacji centralnego ogrzewania, ale jego funkcję można rozszerzyć o funkcję podgrzewania wody użytkowej. To jednak wymaga dodatkowego doposażenia w zasobnik do podgrzewania wody użytkowej.

Kocioł dwufunkcyjny bez konieczności montowania dodatkowych rzeczy jest w stanie ogrzewać zarówno wodę, jak i pomieszczenia. W zależności od tego jakie powierzchnie mamy do ogrzania oraz jakie są wymagania odnośnie dostępu do ciepłej wody należy wybrać stosowny rodzaj kotłów.

Producent daje gwarancję na długotrwałą i bezawaryjną pracę oraz optymalne koszty eksploatacji. 

Warto pamiętać, aby moc grzewczą kotła dostosować do powierzchni domu.

 

Kocioł kondensacyjny gazowy Buderus Logamax plus GB192-35kW Kocioł kondensacyjny gazowy Buderus Logamax plus GB192-35kW Kocioł kondensacyjny gazowy Buderus Logamax plus GB192-35kW
Cena: 10 460,00 zł ( 8 504,07 zł )
szt.
zobacz więcej

Kocioł kondensacyjny gazowy Buderus Logamax plus GB192-35kW

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni

Gazowy kocioł kondensacyjny wiszący jednofunkcyjny Logamax plus GB192i (35kW):

- moc modulowana w zakresie do 1:10

- paliwo: gaz ziemny E (Lw, Ls) lub gaz płynny LPG

- dotykowy panel sterowania BC30 z czytelnym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym LCD

- z energooszczędną elektronicznie modulowaną pompą c.o. o współczynniku efektywności energetycznej EEI≤ 0,23

- wersja z wbudowanym zaworem trójdrogowym

- front kotła wykonany ze szkła tytanowego BUDERUS (dostępne w kolorach czarnym lub białym)

- dotykowy panel sterowania zintegrowany z frontową obudową kotła

- możliwość montażu regulatora RC300Fakiwi w kotle

- skrajnie wysoka sprawność i efektywność energetyczna

- wymiennik ciepła z nierdzewnego stopu aluminium-krzem z zastosowaniem technologii ALU plus z kondensującymi powierzchniami grzejnymi, uszlachetnionymi przez polimeryzację plazmową

- rozwiązania ułatwiające i przyspieszające montaż, uruchomienie i konserwację oraz możliwość montażu modułu internetowego wewnątrz kotła.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: BUDERUS
Cena: 10 460,00 zł ( 8 504,07 zł )
szt.

Kondensacyjny kocioł gazowy Buderus Logamax plus GB172-14T120V2 RC300FA 14 kW zasobnik 120 l

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni

Kotły Buderus Logamax plus GB172-14T120V2 RC300FA to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy oprócz wysokiej jakości cenią sobie również walory estetyczne urządzeń. Powyższy kocioł charakteryzuje modułowa budowa ukryta pod elegancką obudową. Kotły Buderus Logamax plus GB172TV2 to grupa urządzeń o zróżnicowanych mocach oraz przeznaczeniu. Kotły te mogą być przeznaczone na cele grzewcze jak również do celów podgrzewania ciepłej wody użytkowej. W zależności od modelu, kotły mają zintegrowane podgrzewacze c.w.u. z wężownicą, o pojemnościach 120l lub 150l, zasobniki warstwowe typu 100S i 150S lub zasobnik biwalentny 210SR, który przeznaczony jest do współpracy z instalacją kolektorów słonecznych. Dodatkowo - w przypadku modeli przeznaczonych do współpracy z systemami solarnymi - mają solarną grupę pompową, solarne naczynie wzbiorcze o pojemności 18l oraz solarny moduł regulacji SM10.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: BUDERUS
Cena: 9 650,00 zł ( 7 845,53 zł )
szt.

Kondensacyjny kocioł gazowy Buderus Logamax plus GB172-20T150V2 RC300FA 20 kW zasobnik 150l

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni

Kotły Buderus Logamax plus GB172-20T150V2 RC300FA to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy oprócz wysokiej jakości cenią sobie również walory estetyczne urządzeń. Powyższy kocioł charakteryzuje modułowa budowa ukryta pod elegancką obudową. Kotły Buderus Logamax plus GB172TV2 to grupa urządzeń o zróżnicowanych mocach oraz przeznaczeniu. Kotły te mogą być przeznaczone na cele grzewcze jak również do celów podgrzewania ciepłej wody użytkowej. W zależności od modelu, kotły mają zintegrowane podgrzewacze c.w.u. z wężownicą, o pojemnościach 120l lub 150l, zasobniki warstwowe typu 100S i 150S lub zasobnik biwalentny 210SR, który przeznaczony jest do współpracy z instalacją kolektorów słonecznych. Dodatkowo - w przypadku modeli przeznaczonych do współpracy z systemami solarnymi - mają solarną grupę pompową, solarne naczynie wzbiorcze o pojemności 18l oraz solarny moduł regulacji SM10.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: BUDERUS
Cena: 10 115,00 zł ( 8 223,58 zł )
szt.

Kocioł kondensacyjny gazowy Buderus Logano plus GB 212 15kW RC300FA stojący

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 3 dni

Jednofunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy, stojący Buderus Logano plus GB212 to w swojej klasie najmniejsze urządzenie, stworzone z myślą o rozbudowanych układach grzewczych. Jego sprawność wynosi 109%, przy czym nawet przy temperaturze 75°C i powrotu 60°C jego sprawność nadal utrzymuje się na wysokim poziomie 105%, więc idealnie nadaje się dla zarówno nowo zaprojektowanych budynków jaki i dla modernizowanych kotłowni w domach jedno- i wielorodzinnych. Wymiennik ciepła został wykonany ze stopu aluminium i krzemu, co zapewnia długotrwałą żywotność i bezpieczną eksploatację. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnienie dłuższych interwałów między konserwacją, a co za tym idzie obniżenie kosztów serwisowania po upłynięciu długiego okresu gwarancyjnego.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: BUDERUS
Cena: 9 958,00 zł ( 8 095,93 zł )
szt.

Kocioł kondensacyjny gazowy Buderus Logano plus GB 212 22kW RC300FA stojący

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 3 dni

Jednofunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy, stojący Buderus Logano plus GB212 to w swojej klasie najmniejsze urządzenie, stworzone z myślą o rozbudowanych układach grzewczych. Jego sprawność wynosi 109%, przy czym nawet przy temperaturze 75°C i powrotu 60°C jego sprawność nadal utrzymuje się na wysokim poziomie 105%, więc idealnie nadaje się dla zarówno nowo zaprojektowanych budynków jaki i dla modernizowanych kotłowni w domach jedno- i wielorodzinnych.

Wymiennik ciepła został wykonany ze stopu aluminium i krzemu, co zapewnia długotrwałą żywotność i bezpieczną eksploatację. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnienie dłuższych interwałów między konserwacją, a co za tym idzie obniżenie kosztów serwisowania po upłynięciu długiego okresu gwarancyjnego.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: BUDERUS
Cena: 10 850,00 zł ( 8 821,14 zł )
szt.

Kotłownia kondensacyjna gazowa Buderus GB072-24V2 RC300FA zasobnik 160l - 24 kW

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 3 dni

Kocioł Buderus Logamax plus GB072V2 to gazowy kocioł kondensacyjny, który poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych wyróżnia się solidną konstrukcją, efektem czego kocioł charakteryzuje duża oszczędność, łatwość obsługi i przyjazność dla środowiska naturalnego. Efektywna technika kondensacyjna sprawia, że Buderus Logamax plus GB072V2 osiąga wysoką sprawność nominalną dochodzącą aż do 109%. Powodem uzyskania tak wysokiej sprawności jest proces skraplania pary wodnej, zawartej w spalinach, której utajone ciepło zostaje wykorzystane do podgrzewania czynnika grzewczego przepływającego przez kocioł. Proces ten umożliwia znaczne obniżenie opłat za gaz oraz dzięki zmniejszeniu emisji szkodliwych substancji do atmosfery pozwala istotnie chronić środowisko naturalne.

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: BUDERUS
Cena: 8 760,00 zł ( 7 121,95 zł )
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl