Producenci
Opcje przeglądania

Używanie energii słonecznej w obecnych czasach stało się bardzo popularne, dlatego w coraz to większej ilości budynków stosuje się instalacje solarne, które pozwalają na korzystanie z energii alternatywnej. Spadające ceny montażu oraz szybki zwrot kosztów, tym bardziej motywują do inwestycji.

Sklep Instaltech24 oferuje elementy techniki słonecznej, takie jak m.in. kolektory słoneczne oraz uniwersalne uchwyty w przystępnej cenie, aby zachęcić naszych klientów do korzystania z energii solarnej. Nasza oferta obejmuje produkty pochodzące z obecnej od 25 lat na rynku firmy Hewalex, która specjalizuje się w branży techniki słonecznej. Gwarantuje to wysoką jakość wykonania oraz niezawodność, co dodatkowo potwierdza udzielana na ich produkty gwarancja.

Kolektory słoneczne dostępne w naszym sklepie przeznaczone są do pracy w zarówno małych jak i dużych instalacjach solarnych, gdzie oczekiwane są wysokie efekty pracy. Oferujemy kolektory, których absorber został wykonany z aluminium i miedzi (Al – Cu) w technologii spawania laserowego lub całkowicie z miedzi (Cu – Cu) w technologii zgrzewania ultradźwiękowego. Dodatkowo zastosowana została wysokoselektywna powłoka absorbera (PVD), szyby o najwyższej przepuszczalności promieniowania słonecznego i pełnej izolacji cieplnej obudowy, co gwarantuje bardzo wysoką sprawność.

Instaltech24 oferuje łatwe i szybkie w montażu, uniwersalne uchwyty, umożliwiające montaż jednego lub dwóch kolektorów płaskich. Zapewniają stabilność montażu razem z elastycznym dostosowaniem do możliwości zabudowy. Uchwyty można umieścić na dachach krytych dachówką, blachą, blacho dachówką lub bitumicznie, dzięki zastosowaniu haku H430 lub śruby dwugwintowej S200. Dodatkowo sprzedawane przez nasz sklep uchwyty posiadają przesuwane połączenie belki z profilem na obudowie oraz są w pełni odporne na korozję.

Produkty firmy Hewalex i Buderus to produkty doceniane przez klientów. Nieskomplikowany montaż oraz wysoka bezawaryjność pozwalana na użytkowanie instalacji przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez sklep Instaltech24.

Hewalex kolektor płaski KS2000 TLP Hewalex kolektor płaski KS2000 TLP
Cena: 1 292,00 zł ( 1 050,41 zł )
szt.
zobacz więcej

Hewalex kolektor płaski KS2000 TLP

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni

Kolektory słoneczne Hewalex  typu płaskiego KS2000 TLP  można stosować w szczególności dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej w budynkach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych, użytkowych, przemysłowych i innych. Kolektory tego typu są także stosowane do podgrzewania wody basenowej i wspomagania ogrzewania budynków jednorodzinnych.

 

Ocena: (Ilość ocen: 0)
Producent: Hewalex
Cena: 1 292,00 zł ( 1 050,41 zł )
szt.
Hewalex kolektor płaski KS2100 TLP AC Hewalex kolektor płaski KS2100 TLP AC
Cena: 1 115,00 zł ( 906,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Hewalex kolektor płaski KS2100 TLP AC

instore_only
Dostępność dostępny na zamówienie
Wysyłka w 5 dni

Kolektory słoneczne Hewalex  typu płaskiego KS2100 TLP AC można stosować w szczególności dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej w budynkach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych, użytkowych, przemysłowych i innych. Kolektory tego typu są także stosowane do podgrzewania wody basenowej i wspomagania ogrzewania budynków jednorodzinnych.

Firma Hewalex znajduje się w TOP 10 światowych producentów płaskich kolektorów słonecznych.

Ocena: (Ilość ocen: 1)
Producent: Hewalex
Cena: 1 115,00 zł ( 906,50 zł )
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl